Tek bir fotoğraf yerine en az üç fotoğraf kullanan ve aydınlık noktaları yeniden değerlendirebilen özellik nedir?

Hadi tarafından tarihinde yayınlandı

hadi ipucu general mobile 5 aralık

5 Aralık 20:30 hadi yarışmasının hadi ipucu belli oldu. Hadi ipucu sorusu General Mobile’dan geliyor. Tek bir fotoğraf yerine en az üç fotoğraf kullanan ve aydınlık noktaları yeniden değerlendirebilen özelliğin ne olduğu soruluyor.

Hadi instagram adresinden paylaşılan hadi ipucu sorusu 

Hadi bu akşam General Mobile’ın katkılarıyla akşam 20:30’da!

Ödül General Mobile’dan 20.000 TL. En çarpıcı anları ölümsüz kılan, masalsı kareleri sevdikleriyle buluşturan fotoğraf tutkunu hadiciler bu ipucumuzu çok sevecek. Tek bir fotoğraf yerine en az üç fotoğraf kullanan ve aydınlık noktaları yeniden değerlendirebilen özellik nedir?

Hadi Joker Koduna Baktınız mı? 

Güncel Hadi Joker Kodları

hadi ipucu general mobile 5 aralık

hadi ipucu general mobile 5 aralık

General Mobile GM9Pro’da bulunan özelliklerden bazıları:

Dolby Vision HDR ile renk kontrastları gözün algılayabileceği en iyi seviyede. Her ortamda daha iyi bir görüntüleme deneyimi. Geniş renk paleti ile bir akıllı telefonun bugüne kadar sunduğu en gerçek renkler.

Daha büyük piksel, daha büyük sensör, F1.8 geniş diyafram ve görüntü sabitleme (EIS) ile birlikte en iyi video ve fotoğraf deneyimi.

En iyi hissi yaşatacak yüzey dokusu, metal çerçevesi ve ergonomik hatları ile kusursuz bir tasarım.

Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullandığımız en dayanıklı cam: Gorilla Glass 5

hadi ipucu

hadi ipucu

Dolby Vision ve AMOLED ekran ile en iyi renk deneyimi. AMOLED ekran geniş renk yelpazesi sayesinde her zamankinden çok daha göz alıcı.

Gelişmiş işlemci mimarisiyle daha yüksek performans ve uzun kullanım süresi. *A72 Kryo mimarisi ile %45’e kadar daha yüksek işlemci performansı.

En zorlayıcı oyunlarda bile nefes kesen performans. En keskin grafikler ve En yüksek performanslı oyunlar artık her zamankinden daha heyecan verici. * Android’in en güncel sürümü ile Snapdragon işlemcisinin gücünü hissedin.

Yüksek pil kapasitesiyle gün boyu En iyi dostunuz. Videolarınızın, oyunlarınızın, müziklerinizin kesintisiz keyfini yaşayın. *3800 mAh pil ile 20 saate kadar kesintisiz video izleme deneyimi.

En gerçekçi ses ile eğlencenin içinde olFilm izlerken veya müzik dinlerken Dolby Atmos ve çift hoparlör ile üç boyutlu ses deneyimi.

Hadi ipucu Cevabı : Dolby Vision HDR

 

Son Güncelleme Tarihi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir