Güncel Hadi Joker Kodları

Hadi tarafından tarihinde yayınlandı

Burada günlük hadi joker kodları paylaşılacaktır. Bütün hadi joker kodları tükenmeden takip etmek istiyorsanız, sitemizin bültenine abone olup bildirimleri anında alabilirsiniz. O yüzden abone olmayı unutmayın. Güncel kod görünmüyorsa sayfayı yenilemeyi unutmayın!. Hadi Joker Kodları genellikle ilk 5.000 kişi dağıtılmakta olup bazı günler bu sayı sponsorlara göre değişmektedir. Kodu kaçırdım diye üzülmeyin, her gün yeni kod paylaşılacaktır. Hadi Joker Kodlarını ve Hadi ipucunu kaçırmamak için sitemize ücretsiz abone olmayı unutmayın!

⬇️  Hadi Joker Kodu  ⬇️

Hadi Joker Kodu ➡ beINCONNECT

Hadi Joker Kodu ➡ beINCONNECTÇocuk

Hadi Joker Kodu ➡ 3GUNGECE

 

 

 

hadi joker

hadi joker

Söz konusu joker kodları genellikle günlük olarak dağıtılmakta ve günün hangi saatinde paylaşılacağı belli olmamaktadır. Dolayısıyla joker koduna sahip olmak istiyrsanız sitemiz bildirimlerine izin vermenizi tavsiye ederiz. Kodların aslı ve kim tarafından ve kaç adet paylaşılacağı bilgisi @hadioynalive Instagram sayfasından duyurulmaktadır. Hadioynalive sayfası hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, hadioynalive konumuza göz atabilirsiniz.

Müzik gecesi, Zor Hadi, Resimli Hadi, Spor Gecesi, Film Gecesi Futbol Gecesi, Orta Şekerli, Ortaya Karışık ve Normal Hadi ve daha bir çok konseptli  yarışma formatıyla hafta içi her gün 12:30 ve 20:30’da hafta sonu ise 20:30’da siz değerli hadi severlerin karşısındayız. Siz değerli hadicilerin talepleri doğrultusunda farklı konseptte yarışmalar yapılmaya devam edilmektedir. Bunlardan bir yenisi de magazin gecesi…

31 Ocak Perşembe saat 11:30’da ilki yapılacak olan magazin konseptli hadinin sunucusu Özge Ulusoy oldu. Hadioynalive adresinden hadi magazin konsepti için “Son dedikodulara bakıldı, gıybet grupları bilgilendirildi, çekirdekler hazırlandı mı?” açıklamasıyla yılın ilk hadi magazin yarışmasının da tanıtımı gerçekleştirildi.  Hadi Magazin gecesine özel sorular ve ünlülerin yarışma sunumları çok yakında sizlerle olacak! Hadi100 ve diğer hadi yarışmaları için bizi takip etmeye devam edin. hadioyna sizinle güzel!

Hadi joker kodu bugün ne zaman verilecek diye düşünmene de gerek yok. Sadece sitemiz bildirimlerine izin ver hadi ipucu joker kodu gelsin.

hadioynalive

hadioynalive

Hadi uygulamasının içerisinde yer alan “Soru Öner” kısmından bizlere, Sanat, İş hayatı, Eğitim, Eğlence, Yeme İçme, Oyun, Coğrafya, Tarih, Bilim, Edebiyat, Sinema, Müzik, Doğa, Spor, Televizyon, Teknoloji, Genel Kültür alanlarından soru önerebilirsin. Yine Yardım/İletişim bölümünden; uygulama ya da yarışma ile yaşadığın sorunları veya önerileri bizlere gönderebilirsiniz. Geri dönüşler için e-posta adresini doğru yazdığından lütfen emin ol.

Hadi Online Bilgi Yarışması uygulamasını Google Play veya Apple Store’dan indirebilir ve uygulamamızı oylayabilirsiniz.

Günün hadi ipucu ise sitemizde her gün düzenli olarak yayınlanmaktadır. Haftaiçi her gün 12:30 ve 20:30’da yarışmadan önce sitemizden günün ipucu sorusunu ve cevabını öğrenebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda hadi ekibi tarafından yarışma öncesi geri sayımında bildiğiniz gibi ekstra ipuçları da verilmektedir.

Ekstra ipucu için geri sayımı beklemeye de gerek yok! Sizler için ekstra ipuçlarını bizler anında sizlere ulaştırıyoruz. Yarışma öncesi aldığınız ipucu ve joker ile 2 soruda avantajlı hale gelirken, ekstra ipucu ile toplam 12 sorunun 3 sorusu sizlere önceden paylaşılmış olacak.

Sadece yapmanız gereken tek şey, sitemiz bildirimlerine izin vermeniz olacak. Sitemiz bildirimlerine izin verdiğiniz takdirde günün jokeri, ipucu ve yarışma öncesi paylaşılan ekstra joker kodları anında sizlere ulaşacaktır.

Son olarak hatırlatmak istediğimiz konuları sizlere kısaca maddeler halinde özetlemek istiyoruz:

  • Sitemizde yer alan bildirimlere izin vererek tüm joker kodlarına ve hadi ipuçlarına ücretsiz ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.
  • Sitemizden ücretsiz olarak aldığınız kodu, Hadi uygulaması içinde yer alan “Joker Kazan”a tıklayarak açılan sayfada “Joker Kodu Giriniz”alanına  girmeniz ve “Gönder” e basmanız gerekmektedir.
  • Joker kodu tükenmişse bir sonraki gün yine kod paylaşımı yapılacaktır. Ya da referans kodu ile yorum kısmına kullanıcı adını yazarak joker kazanacağını unutma!
  • Sitemizden bildirim gelmesine rağmen br önceki günün joker kodunu ya da hadi ipucunu görüyorsan, muhtemelen telefonunda ya da bilgisayarında yer alan çerezler buna neden oluyor. Sayfayı yenilediğin zaman bugüne ait kodu ve ipucu göreceksin!
  • Youtube, instagram, twitter ve facebook gibi sosyal medyada yer alan tüm hadi ile ilgili bilgileri tek bir sayfada takip etmek istiyorsan sadece sitemizi takip etmenin yeterli olacağını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

İyi eğlenceler…

 

 

 

Son Güncelleme Tarihi