Koruncuk Vakfı’nın sloganı nedir biliyor musunuz?

Hadi tarafından tarihinde yayınlandı

7 Şubat 20:30 hadi ipucu belli oldu. Koruncuk Vakfı’nın sloganı nedir biliyor musunuz? diye soruldu. Hadi joker için bekleniyor. Hadi jokeri kaçımamak için bizi takip edin!

hadi bu akşam 20:30’da. Bugünkü ipucumuz Koruncuk Vakfı’ndan geliyor… Koruncuk Vakfı; risk altındaki çocuklara bakım hizmeti vererek onları hayata kazandıran ve bu konuda koruyucu çalışmalar yapan bir Sivil Toplum Kuruluşu. Vakıf toplumu çocuk hakları konusunda bilinçlendirme yönünde faaliyetler de yürütmekte. Peki 40. yılını kutlayan Koruncuk Vakfı’nın sloganı nedir biliyor musunuz?

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı

Koruncuk Vakfı; her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğunu savunmaktadır.
Korunma ihtiyacında olan çocuk sorununa çareler üretmek, bu sorunun neden olabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu amaçla koruma öncesi, koruma ve koruma sonrası aşamalarında önleyici, koruyucu ve iyileştirici çalışmalar yürütmektedir.

Hadi ipucu cevabı : El ver, hayata tutunsun

Koruncuk Vakfı'nın sloganı nedir biliyor musunuz? 1

koruncuk vakfı sloganı

 

Son Güncelleme Tarihi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir