İsimlerini Rönesans sanatçılarından alan Ninja Kaplumbağalar ekibinin üyeleri kimlerdir?

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Merhaba sevgili hadiciler. Hadi TV+ Film Gecesi 30.000 Hadi Jokerden sonra hadi ipucu ile karşınızdayız. Hadi ipucu Ninja Kaplumbağalar ekibinin üyeleri ile alakalı. 

Bu akşam 20.30’daki Hadi TV+ Film Gecesi için ipucun, çocukluğumuzun vazgeçilmez kahramanları #NinjaKaplumbağalar‘dan geliyor! 😎 İsimlerini ünlü Rönesans sanatçılarından alan bu ekibin üyelerini tanıyor musun?

İsimlerini Rönesans sanatçılarından alan Ninja Kaplumbağalar ekibinin üyeleri kimlerdir? 1

hadi ipucu tv+ ninja kaplumbağalar

Leonardo: Bushidō ustası ve ekibin lideridir. Çift bushidō kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjatō de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci’den esinlenmişlerdir.
Raphaël (Türkçe: Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Çift sai kullanılır ve kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio’dan esinlenmişlerdir.
Michelangelo (Türkçe: Mikelanjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti’den esinlenmişlerdir.
Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. Bō kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello’dan esinlenmişlerdir.

Son Güncelleme Tarihi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir