Organize İşler Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Hadi tarafından tarihinde yayınlandı

7 şubat 11:30’da yapılacak hadi magazin ipucu belli oldu. Organize İşler Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdir? diye soruldu.

Özge Ulusoy’un sunduğu hadi Magazin bugün 11:03’da. Sİnema gündemini yakından takip ediyorsan şıp diye bileceğin bir ipucuyla karşındayız sevgili hadici. 2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duymaya başladığımız, 2013’te Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Kelebeğin Rüyası filminde Mert Fırat ile başrolleri paylaşan ve geçtiğimiz hafta vizyone giren Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

 

Türk oyuncu ve eski mankendir. Edirneli bir anne ile Bosna-Hersek kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir. Popülerliğini 2005’te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır. İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle adından söz ettiren Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Son olarak da Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandırmıştır. 

Hadi ipucu cevabı : Kıvanç Tatlıtuğ

Organize İşler Sazan Sarmalı filminde Sarı Saruhan karakterini canlandıran oyuncu kimdir? 1

sazan saramalı sarı saruhan

 

Son Güncelleme Tarihi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir